САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE70036 FROM GUESS WITH LOVE
GUESS

UBE70036 FROM GUESS WITH LOVE

Шифра на артикл: 21177
Šifra proizvođača: FROM GUESS WITH LOVE
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24772
3.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24775
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24763
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24103
4.190 МКД