БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBB70057-S LOVEGUESS
GUESS

UBB70057-S LOVEGUESS

Шифра на артикл: 21174
Šifra proizvođača: LOVEGUESS
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Розева, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara