БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBB70036-S BOLD HEART
GUESS

UBB70036-S BOLD HEART

Шифра на артикл: 21171
Šifra proizvođača: BOLD HEART
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22632
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22629
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22623
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 22580
3.190 МКД