БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2756060 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2756060 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 21102
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.090 МКД
4.854 МКД
Заштеда: 3.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сива
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara