БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2749221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2749221 FASHION

Шифра на артикл: 21101
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
8.790 МКД
7.911 МКД
Заштеда: 879 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 175
Боја на ремче Бела, Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22747
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22631
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22577
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22573
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Количина: 1