БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03583791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03583791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 21093
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 8
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26117
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26026
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 25971
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24981
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД