JF03095998 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03095998 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 21088
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27388
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26983
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26356
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25901
3.294 МКД
Заштеда 40%
5.490 МКД