БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1378791 ELLEN
SKAGEN

SKJ1378791 ELLEN

Шифра на артикл: 21086
Šifra proizvođača: ELLEN
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Мермер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 155
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara