БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1375791 ELLEN
SKAGEN

SKJ1375791 ELLEN

Шифра на артикл: 21085
Šifra proizvođača: ELLEN
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Мермер, Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Палма Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21868
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21862
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21857
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21856
3.190 МКД