БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1373791 ELLEN
SKAGEN

SKJ1373791 ELLEN

Шифра на артикл: 21084
Šifra proizvođača: ELLEN
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Мермер, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.690 МКД
Додадено во омилени
3.090 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД