SKJ1362040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1362040 AGNETHE

Шифра на артикл: 21079
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 23581
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД