БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790309 CASUAL
TOMMY HILFIGER

2790309 CASUAL

Шифра на артикл: 21021
Šifra proizvođača: CASUAL
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Кафеава, Сребрена, Тегет
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, East Gate Mall, Гостивар, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 19331
3.090 МКД