2790307 CASUAL
TOMMY HILFIGER

2790307 CASUAL

Шифра на артикл: 21020
Šifra proizvođača: CASUAL
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29315
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26990
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 23042
4.290 МКД