БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ0311040 ELIN
SKJ0311040 ELIN
SKJ0311040 ELIN
SKJ0311040 ELIN
SKAGEN

SKJ0311040 ELIN

Шифра на артикл: 20976
Šifra proizvođača: ELIN
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 9
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24103
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24098
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24096
4.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24081
1.490 МКД