БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1245040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX1245040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 20972
Šifra proizvođača: DOUBLE DOGTAGS
0 МКД
5.690 МКД
3.414 МКД
Заштеда: 2.276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.983 МКД
Заштеда 30%
5.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
9.390 МКД
Количина: 1