БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1244040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX1244040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 20971
Šifra proizvođača: DOUBLE DOGTAGS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.381 МКД
Заштеда 10%
7.090 МКД
Додадено во омилени
8.271 МКД
Заштеда 10%
9.190 МКД
Додадено во омилени
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД