БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2734221 FASHION
EGS2734221 FASHION
EGS2734221 FASHION
EGS2734221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2734221 FASHION

Шифра на артикл: 20965
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara