BTJM167 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM167 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20902
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 22
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
596 МКД
Заштеда 60%
1.490 МКД
Додадено во омилени
596 МКД
Заштеда 60%
1.490 МКД
Додадено во омилени
596 МКД
Заштеда 60%
1.490 МКД