БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00270500 FB Family
JUST CAVALLI

JCFB00270500 FB Family

Шифра на артикл: 20796
Šifra proizvođača: FB Family
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Тетово Центар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21444
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 21441
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 21436
1.690 МКД