БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00270200 FB Family
JUST CAVALLI

JCFB00270200 FB Family

Шифра на артикл: 20793
Šifra proizvođača: FB Family
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23292
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23282
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23231
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23229
2.990 МКД
Количина: 1