JCFB00270100 FB Family
JUST CAVALLI

JCFB00270100 FB Family

Шифра на артикл: 20792
Šifra proizvođača: FB Family
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29828
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 29824
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 29778
6.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 29602
2.790 МКД