БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00830200 Linea Fascina
JUST CAVALLI

JCER00830200 Linea Fascina

Шифра на артикл: 20787
Šifra proizvođača: Linea Fascina
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21862
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21415
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20783
3.390 МКД
Заштеда 37%
5.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 18279
3.390 МКД