БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00760207 Linea Animalier
JUST CAVALLI

JCRG00760207 Linea Animalier

Шифра на артикл: 20784
Šifra proizvođača: Linea Animalier
0 МКД
3.990 МКД
1.596 МКД
Заштеда: 2.394 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22491
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22489
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22481
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22479
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1