БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00760200 Linea Animalier
JUST CAVALLI

JCER00760200 Linea Animalier

Шифра на артикл: 20783
Šifra proizvođača: Linea Animalier
0 МКД
5.390 МКД
3.234 МКД
Заштеда: 2.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22534
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22522
1.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22521
1.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22520
1.190 МКД