UBE28086 ALL AROUND GUESS
UBE28086 ALL AROUND GUESS
UBE28086 ALL AROUND GUESS
UBE28086 ALL AROUND GUESS
GUESS

UBE28086 ALL AROUND GUESS

Шифра на артикл: 20748
Šifra proizvođača: ALL AROUND GUESS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 60
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30436
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30393
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30361
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30315
5.790 МКД