БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE29053 L.A. GUESSERS
UBE29053 L.A. GUESSERS
UBE29053 L.A. GUESSERS
UBE29053 L.A. GUESSERS
GUESS

UBE29053 L.A. GUESSERS

Шифра на артикл: 20742
Šifra proizvođača: L.A. GUESSERS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22072
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22071
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22066
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22059
3.790 МКД