БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2731221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2731221 FASHION

Шифра на артикл: 20675
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21444
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 21441
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 21436
1.690 МКД