БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2726040 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2726040 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 20673
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
7.290 МКД
4.374 МКД
Заштеда: 2.916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.790 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД