БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2725040 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2725040 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 20672
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
9.390 МКД
9.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 525
Боја на накит Сребрена
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara