БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2695221 ESSENTIAL
EGS2695221 ESSENTIAL
EGS2695221 ESSENTIAL
EGS2695221 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2695221 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 20671
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
10.290 МКД
6.174 МКД
Заштеда: 4.116 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 420-460
Боја на накит Роуз Голд
Сезона FW20
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
13.851 МКД
Заштеда 10%
15.390 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД