БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS1624001 M ESSENTIAL M
EGS1624001 M ESSENTIAL M
EGS1624001 M ESSENTIAL M
EGS1624001 M ESSENTIAL M
EMPORIO ARMANI

EGS1624001 M ESSENTIAL M

Шифра на артикл: 20669
Šifra proizvođača: ESSENTIAL M
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Црна
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25823
4.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25827
5.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25825
7.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25822
6.590 МКД