БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EG3453221 SENTIMENTAL
EG3453221 SENTIMENTAL
EG3453221 SENTIMENTAL
EG3453221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EG3453221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 20668
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
7.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро
Должина на накит (mm) 60
Боја на накит Роуз Голд
Сезона FW20
Стил Елегантен
Достапност East Gate Mall, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24559
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24406
12.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 23288
5.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22891
2.390 МКД