БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EG3452221 SENTIMENTAL
EG3452221 SENTIMENTAL
EG3452221 SENTIMENTAL
EG3452221 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EG3452221 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 20667
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
10.990 МКД
6.594 МКД
Заштеда: 4.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Роуз Голд
Сезона FW20
Стил Елегантен
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24634
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24638
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24651
7.281 МКД
Заштеда 10%
8.090 МКД