БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1253040 PILLAR
DX1253040 PILLAR
DX1253040 PILLAR
DX1253040 PILLAR
DIESEL

DX1253040 PILLAR

Шифра на артикл: 20665
Šifra proizvođača: PILLAR
0 МКД
5.690 МКД
5.121 МКД
Заштеда: 569 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.111 МКД
Заштеда 10%
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
5.121 МКД
Заштеда 10%
5.690 МКД
Количина: 1