БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1249040 STACKABLES
DX1249040 STACKABLES
DX1249040 STACKABLES
DX1249040 STACKABLES
DIESEL

DX1249040 STACKABLES

Шифра на артикл: 20664
Šifra proizvođača: STACKABLES
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Платно, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сива, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara