БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1248040 STACKABLES
DX1248040 STACKABLES
DX1248040 STACKABLES
DX1248040 STACKABLES
DIESEL

DX1248040 STACKABLES

Шифра на артикл: 20663
Šifra proizvođača: STACKABLES
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Материјал на накит Платно, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Бела, Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara