БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1334998 SEA GLASS
SKJ1334998 SEA GLASS
SKJ1334998 SEA GLASS
SKJ1334998 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1334998 SEA GLASS

Шифра на артикл: 20660
Šifra proizvođača: SEA GLASS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 22
Боја на накит Бела, Роуз Голд, Сребрена
Сезона FW20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21836
3.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21784
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21783
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21782
1.790 МКД