БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03253710 VINTAGE GLITZ
JF03253710 VINTAGE GLITZ
JF03253710 VINTAGE GLITZ
JF03253710 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03253710 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 20656
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.790 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД