БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAGJ13 MARINE
SECTOR

SAGJ13 MARINE

Шифра на артикл: 20624
Šifra proizvođača: MARINE
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 600
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
6.381 МКД
Заштеда 10%
7.090 МКД
Додадено во омилени
8.271 МКД
Заштеда 10%
9.190 МКД
Додадено во омилени
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД