SATP18 1930
SATP18 1930
SATP18 1930
SATP18 1930
SATP18 1930
SATP18 1930
MORELLATO

SATP18 1930

Шифра на артикл: 20611
Šifra proizvođača: 1930
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сребрена, Тиркиз
Стил Елегантен, Тренди