БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM82 INSIEME
MORELLATO

SAKM82 INSIEME

Шифра на артикл: 20609
Šifra proizvođača: INSIEME
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 65
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22876
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22875
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22873
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21314
3.090 МКД
Количина: 1