БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM79 INSIEME
SAKM79 INSIEME
SAKM79 INSIEME
SAKM79 INSIEME
SAKM79 INSIEME
SAKM79 INSIEME
MORELLATO

SAKM79 INSIEME

Шифра на артикл: 20608
Šifra proizvođača: INSIEME
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26365
1.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26345
890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26344
890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26342
590 МКД