БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAKM89 INSIEME
MORELLATO

SAKM89 INSIEME

Шифра на артикл: 20607
Šifra proizvođača: INSIEME
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.590 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.190 МКД
Додадено во омилени
1.790 МКД