SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
SAKM90 INSIEME
MORELLATO

SAKM90 INSIEME

Шифра на артикл: 20606
Šifra proizvođača: INSIEME
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 65
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22875
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21314
3.590 МКД