БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATP17 1930
MORELLATO

SATP17 1930

Шифра на артикл: 20605
Šifra proizvođača: 1930
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 38,7
Боја на накит Сребрена, Тиркиз
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara