БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATP16 1930
MORELLATO

SATP16 1930

Шифра на артикл: 20604
Šifra proizvođača: 1930
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена, Тиркиз
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara