2790267 SMOOTH
2790267 SMOOTH
2790267 SMOOTH
2790267 SMOOTH
TOMMY HILFIGER

2790267 SMOOTH

Шифра на артикл: 20545
Šifra proizvođača: SMOOTH
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190, 210
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Сезона FW20
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27376
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26991
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 26601
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26599
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД