БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BCT42 TRES JOLIE
BCT42 TRES JOLIE
BCT42 TRES JOLIE
BCT42 TRES JOLIE
BROSWAY

BCT42 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20416
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 430
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.890 МКД
Количина: 1