BCT41 TRES JOLIE
BCT41 TRES JOLIE
BCT41 TRES JOLIE
BCT41 TRES JOLIE
BCT41 TRES JOLIE
BCT41 TRES JOLIE
BROSWAY

BCT41 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20415
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 430
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
16.290 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД