БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJMP006 TRES JOLIE
BTJMP006 TRES JOLIE
BTJMP006 TRES JOLIE
BTJMP006 TRES JOLIE
BTJMP006 TRES JOLIE
BTJMP006 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJMP006 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20406
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Ул. Македонија, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24076
2.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 23573
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 23569
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 22877
2.790 МКД